KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15496246
nr 1549 6246
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, "Fontänen". Signerad. Olja på duk, 64x53 cm, yttermått inklusive ram: 68x57 cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:18:17
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)